Najlepsze strony do zarabiania przez reklamy

bitcoinlogo

W internecie możesz znaleźć bardzo dużo stron internetowych dzięki którym uda Ci się zarobić umieszczając reklamy na swojej stronie

Na pierwszy ogień idzie Mellowads

http://mellowads.com

Bardzo dobra strona do zarabiania BTC. Nie zatwierdzają śmieciowych stron i sam proces sprawdzania strony może trwać nawet do 2-3dni. Posiada bardzo dużo użytkowników co jest na plus oraz bardzo mały próg oraz podatek od wypłaty w stosunku do zarobków. Minimalna wypłata wynosi 0.001 BTC a podatek 0.005

Później w zestawieniu mamy Adbit


Bardzo przyjemny system reklam. Reklamy są eleganckie i w ładnych ramkach. Zarobki na samym początku nie są dużę ale wraz z wzrostem wyświetleń banerów możemy dyktować sobie wyższą ceną co może przełożyć się na ładną sumkę. Posiada bardzo przyjemny interfejs oraz szybko i sprawnie sprawdza nasze strony.

https://adbit.biz/?r=sfCgV2X5apSltrPkx3b0CiOIto5GpW

Następnie PopAds

Jak sama nazwa wskazuje strona poświęcona jest reklamom typu popup. Raczej uboga pod względem możliwości ale bardzo dobry dodatek do już zarabiającej strony. Zarabiamy w dolarach a najmniejszy próg wypłaty to 5$. Zatwierdzanie strony trwa trochę czasu ale nie jest źle. Strona warta uwagi.

PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork

No i w końcu CoinMedia

http://coinmedia.co/

Chyba najlepsza strona do zarabiania BTC. Reklamy co prawda nie są zbytnio eleganckie ale stawki bardzo przyjemne, którymi iczywiście sami możemy zarządzać. Strona nie musi być akceptowana a do wykorzystania mam aż 5 reklam na naszą stronę. Przy większym ruchu możemy zgarnąć bardzo przyjemne sumki. Podatek jest nieco wysoki bo 0.001 BTC a minimalna kwota do wypłaty 0.004 BTC.

coinmedia.co

Lista będzie się powiększać gdy tylko zakończę testy na innych serwisach