Kupuj roczne kontrakty na wydobywanie kryptowalut tylko dla Ciebie

Na początku musisz zarejestrować się na stronie Hashflare.io przy użyciu linku
https://hashflare.io/r/D6119704
dzięki czemu będziesz mógł liczyć na moje wsparcie i odpowiedź na każde Twoje pytanie.

Tak na tę chwilę wygląda mój wykres wydobywania BTC. W tym momencie może nie jest to jakaś duża sumka ale zostało mi jeszcze 8 miesięcy wydobycia.
. W tym momencie kiedy cena BTC jest tak niska warto zacząć go gromadzić w jak największych ilościach ,ponieważ prędzej czy później jego wartość napewno podskoczy i znów zadziwi niedowiarków.

Na początku oczywiście musimy zakupić dla nas kontrakt.


Aby to zrobić musimy znaleźć na stronie zakładkę SHA-256 a następnie przesunąć suwaczek na ilość jaka nam odpowiada jednak zachęcam do zakupu powyżej 4 TH/s. Dlaczego ? Za chwilkę wytłumaczę...
Klikamy Proceed i wybieramy metodę płatności i finalizujemy zakup. Najłatwiejszym w mojej opinii sposobem płatności jest zapłata w BTC, które dowiesz sie jak kupić w tym poradniku inwestowania na giełdzie.

A teraz czas na trochę matematyki.
W tym momencie próg to wypłaty Bitcoin wynosi 0.05ETH, kupując 4 TH/s będziemy miesięcznie wydobywać 0.00917000 BTC ,a wiec gdy minie pół roku będziemy mogli wypłacić część naszych ulokowanych pieniędzy, powinno to nieco uspokoić inwestorów jednak najlepiej jest reinwestować. Wtedy nasza inwestycja zacznie coraz szybiej się zwracać a my będziemy posiadali coraz więcej mocy wydobywczej na naszych kontraktach. Jednak gdy zostaniemy przy naszych 4 TH/s i nie wypłacimy pieniędzy w półroczy trwania kontraktu to nasza inwestycja zwórci nam się po upływie 229 dni a pozostały czas trwania kontraktu to dla nas czysty zysk. Pamiętajcie ,że w tym momencie Bitcoin unormował się i oscyluje w granicy 30-40 tysięcy złotych. Jednak nawet wzrost o kilka tysięcy znacznie skróci czas w jakim nasza inwestycja się zwróci i zaczniemy zarabiać.

Na stronie możemy oczywiście użyć tej samej strategii i

Oczywiście wiem ,że to jest ryzykowne jednak jeśli nie wyjdziemy poza sferę wygody to na pewno niczego nowego się nie dowiemy a na pewno nie zarobimy poważniejszych kwot na kryptowalutach.